Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 20. července 2024

Svátek slaví Ilja, zítra Vítězslav

Co Petra Kvitová tajila v televizi? Nyní už víme pravdu!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Co Petra Kvitová tajila v televizi? Nyní už víme pravdu!

Andrea Malá

24. února 2024 21:06

Petra Kvitová Video

Petra Kvitová se po mnoho let objevovala v televizi v přímých přenosech z tenisových utkání. Tentokrát se ukázala v předtočeném zábavním pořadu. Letos je totiž v jejím životě všechno jinak.

Letošní tenisová sezóna je v plném proudu, dámy i pánové už mají za sebou první grandslam. Petra Kvitová z dobře známých důvodů na kurtech chybí. Mohla se tak v pátek večer objevit v premiéře nového dílu populární televizní show Máme rádi Česko.

Epizody se nicméně předtáčejí, takže tahle konkrétní vznikla v prosinci, kdy se ještě oficiálně nevědělo, že jedna z našich nejlepších tenistek přeruší kariéru. Před kamerami bylo těhotenství ještě jejím velkým tajemstvím. 

Populární lvice se pak radostnou novinkou z osobního života pochlubila na Nový rok. "Přejeme Vám vše nejlepší do nového roku a zároveň se s Vámi chceme podělit o skvělou novinku. V létě očekáváme miminko," oznámila Kvitová na sociální síti. 

"I když mi bude chybět má každoroční cesta do Austrálie a sport, který miluju, těším se na to, že strávím nějakou dobu doma přípravou na tuto vzrušující příští kapitolu v našich životech," dodala.

Nejnovější zprávy