Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pátek 1. března 2024

Svátek slaví Bedřich, zítra Anežka

Co se skutečně stalo na Silvestra? Pravda o Dagmar Patrasové vyšla konečně najevo!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Co se skutečně stalo na Silvestra? Pravda o Dagmar Patrasové vyšla konečně najevo!

Lenka Kučerová

8. ledna 2024 19:50

Dagmar Patrasová

Až s odstupem několika dní se Česko o víkendu dozvědělo o silvestrovském incidentu s Dádou Patrasovou. Rodina ho zprvu nekomentovala, takže nebylo zřejmé, co se přesně stalo. Pomohla to objasnit první slova Felixe Slováčka? 

Výjezd k incidentu původně potvrdila záchranná služba. "Posádka záchranářů zasahovala na zmíněné adrese u ženy okolo sedmdesáti let, která měla zdravotní obtíže," řekla mluvčí pražských záchranářů Jana Poštová deníku Blesk.

"Žena byla mimo ohrožení života a po ošetření byla následně převezena do nemocnice k další péči," dodala mluvčí, která neprozradila, co přesně Patrasové bylo. 

Více informací neposkytl ani její manžel Felix Slováček. "Ke zdravotní události se nebudu vyjadřovat," řekl pro Život v Česku a zdůraznil, že jde o soukromou věc jeho manželky. 

"Pro nás jsou teď přednější jiné věci," poznamenal hudebník, který následně vysvětlil, co tím myslel. "Hlavně, aby Anička, naše dcera, byla zdravá. To je naprosto nejdůležitější věc a všechno okolo není tak důležité jako tohle," dodal Slováček. 

Nejnovější zprávy