Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 18. června 2024

Svátek slaví Milan, zítra Leoš

Další oznámení od 3v1: Štíbrová jde z kola ven?!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Další oznámení od 3v1: Štíbrová jde z kola ven?!

Andrea Malá

2. února 2024 15:50

Nikol Leitgeb, Veronika Arichteva a Martina Pártlová.

Veronika Arichteva, Nikol Leitgeb a Martina Pártlová oznámily jako trio 3v1 konec své show už loni. Nyní ozřejmily svým fanouškům další věc, která se týká pokračování jejich úspěšné značky. Co by měli lidé vědět?

Na instagramovém profilu se objevila informace, že za e-shopem 3v1 už stojí pouze Arichteva a Pártlová. "Domluvily jsme se tak už v létě po tom, co jsme skončily v rádiu," vysvětlila trojice dam.

Média prý budou v jejich oznámení hledat senzace, ačkoliv se nekonají žádná dramata. "V životě je běžný, že lidi chtěj dělat a zkoušet různý věci a nic netrvá věčně. Marťa připravuje album a koncert, Nikča má Radovana, Veru svoje projekty," vysvětlily.

Spory za jejich nedávnými rozhodnutími lidé hledat nemají. "That’s it. Život. Jsme kámošky, ale taky čtyřicetiletý matky, který maj každá i 'to svoje', a když se potkaj, tak nechtěj řešit jenom společnou práci," nabídly dámy rozumné argumenty. 

Návrat v budoucnu ale nevylučují. "Třeba až budem starý babky, budem mít odrostlý děti a opustěj nás ty naše polovičky, tak se s váma zas zasmějem při ňáký besedě," dodaly Arichteva, Pártlová a Štíbrová. 

Nejnovější zprávy