Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 13. dubna 2024

Svátek slaví Aleš, zítra Vincenc

Další šok pro fanoušky Bruce Willise: Nové informace o vážné nemoci!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Další šok pro fanoušky Bruce Willise: Nové informace o vážné nemoci!

Lenka Kučerová

25. března 2024 19:39

Bruce Willis Video

Nejmladší dcera Bruce Willise (68) a Demi Moore (61) Tallulah Willis (30) šokovala fanoušky slavného herce. V létě loňského roku jí prý lékaři diagnostikovali vážnou vývojovou poruchu.

Dcera Bruce Willise a Demi Moore nedávno sdílela na sociální síti Instagram staré video, na kterém hladí svého otce po hlavě, zatímco stojí společně na červeném koberci.

K tomuto archivnímu záznamu připojila slova: "Řekni mi, že jsi autista, aniž bys mi řekl, že jsi autista."

Tato zpráva okamžitě přitáhla pozornost jedné fanynky, psycholožky specializující se na podobné poruchy, která se Tallulah zeptala, zda byl autismus diagnostikován již v dětství.

"Vlastně tohle je poprvé, co veřejně sdílím svou diagnózu. Zjistila jsem to uplynulé léto a změnilo mi to život," odpověděla upřímně nejmladší dcera Bruce Willise, který trpí demencí.

Poruchy autistického spektra jsou skupinou poruch mentálního vývoje, známých pod zkratkou ASD, které mají různé projevy a důsledky. Ovlivňují především schopnost interakce s ostatními lidmi.

Diagnoza není jedinou, se kterou se musí vyrovnávat. Když v roce 2022 poprvé projevila nezdravý vztah k jídlu, byla poslána do léčebného zařízení, kde jí byla diagnostikována i hraniční porucha osobnosti. V zařízení zůstala čtyři měsíce. 

Nejnovější zprávy