Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. listopadu 2023

Svátek slaví Zina, zítra Ondřej

Daniela Brzobohatá chce zvolnit: Přiznala zdravotní potíže!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Daniela Brzobohatá chce zvolnit: Přiznala zdravotní potíže!

Andrea Malá

31. října 2023 12:52

Daniela Písařovicová Video

Osobní i profesní život Daniely Brzobohaté (dříve Písařovicové) prochází zásadními změnami. Po zářijové svatbě s Ondřejem Brzobohatým oznámila v říjnu konec v internetové televizi DVTV,  kde působila teprve od roku 2021. Moderátorka uvedla, že chce být více doma. To ale nebyl jediný důvod odchodu. 

Brzobohatá řekla, že toho měla moc. Přesto se čekalo, že vydrží v posledním angažmá déle. Do DVTV totiž nastoupila teprve v roce 2021 po předchozím odchodu z České televize, kde působila dlouhých 16 let a dotáhla to až do hlavní zpravodajské relace Události. 

Moderátorka dala i svým vyjádřením k odchodu z DVTV jasně najevo, co má v jejím životě aktuálně maximální prioritu, tedy vztah s hudebníkem Ondřejem Gregorem Brzobohatým, za kterého se před několika týdny provdala.

Sama novinářka nicméně trochu rozvedla původní vyjádření, že toho na ni bylo moc. Jak přiznala, projevovalo se to dokonce na jejím zdravotním stavu.

"Vysvětlila jsem, že potřebuju zvolnit, protože jsem měla menší zdravotní problémy. Ale nebylo to vůbec nic komplikovaného," řekla Brzobohatá serveru extra.cz. Konkrétně se objevily potíže s tlakem, který měla nízký. 

Nejnovější zprávy