Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 17. dubna 2024

Svátek slaví Rudolf, zítra Valérie

Daniela Peštová se obětovala pro dobrou věc! Proč to schytala od maminek?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Daniela Peštová se obětovala pro dobrou věc! Proč to schytala od maminek?

Andrea Malá

31. ledna 2024 12:15

Pavol Habera s partnerkou Danielou Peštovou Video

Očkování je zvlášť v posledních letech téma, kterým se proti sobě lidé dokážou poštvat. Přesvědčila se o tom také Daniela Peštová, partnerka Pavola Habery. Nepochybně si přitom myslí, že dělá dobrou věc. 

Není to tak dávno, co Peštovou a jejího muže lidé chválili za zdravotní osvětu. To když hvězdný pár informoval o absolvování kolonoskopie, což je metoda vyšetření tlustého či tenkého střeva při podezření na hemoroidy, zánětlivá či nádorová onemocnění. 

Jak ale upozornil Nový Čas, s propagací nepovinného očkování proti HPV už u některých lidí narazila. Informace o něm sdílela s fanoušky poté, co na něj vzala svého syna. Za skvělou zprávu označila zejména to, že je očkování od ledna plně hrazeno zdravotní pojišťovnou dětem ve věku od 11 do 14 let.

Mnohé rodiče to ale vůbec nezajímalo a jeli si to své. "Ne, absolutně nesouhlasím. A vůbec, proč to tu propagujete, prosím vás? Pokud si dáváte vy a vašim dětem tyto jedy do těla, tak si dávejte, ale nemusíte informovat zbytek obyvatelstva," ozvala se jedna z maminek. A nešlo o ojedinělý názor...

Nejnovější zprávy