Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Daniela Písařovicová oznámila KONEC! Čekalo se, že to bude trvat déle

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Daniela Písařovicová oznámila KONEC! Čekalo se, že to bude trvat déle

Andrea Malá

24. října 2023 9:59

Daniela Písařovicová a Ondřej Brzobohatý se vzali! Video

Daniela Brzobohatá (za svobodna Písařovicová) se nedávno provdala za hudebníka Ondřeje Gregora Brzobohatého, s čímž souvisí další zásadní krok v jejím osobním životě. Týká se konkrétně jeho profesní stránky. 

Brzobohatá skončila v internetové televizi DVTV, informoval server Mediář. "Je to hlavně proto, že chci být více doma. Měla jsem toho moc," poznamenala v podcastu Michaelův Mashup bývalého kolegy Michaela Rozsypala. 

Nejspíš se čekalo, že novinářka vydrží v posledním angažmá déle. Do projektu totiž nastoupila teprve v roce 2021 po předchozím odchodu z České televize, kde působila dlouhých 16 let a dotáhla to až do hlavní zpravodajské relace Události. 

Moderátorka dala i svým vyjádřením k odchodu z DVTV jasně najevo, co má v jejím životě aktuálně maximální prioritu. Je to vztah se synem legendárního herce Ondřejem Gregorem Brzobohatým, za kterého se před několika týdny provdala.

Hvězdná svatba byla jednou z největších událostí v českém šoubyznyse za měsíc září. Novinářka a moderátorka a známý hudebník se v tichosti vzali, zatímco pro ni šlo o premiéru, on se ženil už potřetí.

Nejnovější zprávy