Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 18. června 2024

Svátek slaví Milan, zítra Leoš

Daniela Písařovicová prozradila, co bylo za jejím koncem v televizi!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Daniela Písařovicová prozradila, co bylo za jejím koncem v televizi!

Andrea Malá

5. února 2024 19:21

Daniela Písařovicová Video

Loňský rok byl v životě Daniely Písařovicové opravdu přelomový. Novinářka a moderátorka se provdala, zároveň skončila v dosavadní práci. A zejména to druhé spoustu lidí překvapilo. Ona se jim ale snaží dát najevo, že to bylo opravdu nutné. 

Písařovicová v říjnu, tedy jen pár týdnů po svatbě s Ondřejem Gregorem Brzobohatým, potvrdila, že končí její spolupráce s internetovou televizí DVTV, kam přestoupila po odchodu z České televize. Tehdy prohlásila, že chce být více doma. "Měla jsem toho moc," nechala se slyšet.

Nyní prozradila, že přetížení se podepisovala na jejím vzhledu. "Moje tělo mě upozornilo, že je čas něco změnit. Byla jsem hodně unavená a ze stresu mi začaly vypadávat vlasy, dělaly se mi lysiny na hlavě, a to je vždycky známka toho, že je něco špatně," řekla deníku Blesk.

Moderátorka je o to více přesvědčena, že udělala správné rozhodnutí. "Když se vám tohle odehrává uvnitř těla, vy si to neuvědomujete a má to tyhle venkovní projevy, tak to je signál k tomu, že něco neděláte dobře," dodala. 

Nejnovější zprávy