Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Daniela Písařovicová prozradila odpověď: Bude nosit obě Ondřejova příjmení?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Daniela Písařovicová prozradila odpověď: Bude nosit obě Ondřejova příjmení?

Andrea Malá

6. října 2023 18:30

Daniela Písařovicová Video

Jednou z velkých zářijových událostí byla svatba Ondřeje Gregora Brzobohatého a Daniely Písařovicové. Zatímco on je ženatý už potřetí, ona si na některé věci zvyká. Do manželství totiž vstoupila poprvé. Jak se moderátorka sžila například s novým příjmením? 

Připomeňme, že hudebníkova bývalá žena Taťána Kuchařová používala příjmení Gregor Brzobohatá. Nicméně vztah už je minulostí, nyní je manželkou syna slavného herce Daniela, známá především z někdejšího působení ve zpravodajství ČT.

"Pro mě se nic nezměnilo, všechno je při starém," konstatovala nejprve moderátorka, s níž se dal do řeči server super.cz. Pak ale přece jen připustila, že jí jedna novinka zamotala hlavu. Týká se právě toho, jak je lidmi oslovována.

"Pořád mě překvapuje, když mě někdo osloví paní Brzobohatá. Když 44 let funguješ s jedním příjmením, je to změna. Chce to čas," potvrdila novinářka, že celou záležitost bere s nadhledem.

Jak ale připomněla, její muž přijal i příjmení své maminky. "Ondra je Gregor Brzobohatý, a já tak nemůžu být jen Brzobohatá. Budu mít také obě příjmení. Ale používat budu jen Brzobohatá," prozradila. 

Nejnovější zprávy