Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 18. června 2024

Svátek slaví Milan, zítra Leoš

Dara Rolins a blázen, co jí zamotal hlavu: Kdo ji přesvědčil, aby udělala velkou show?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Dara Rolins a blázen, co jí zamotal hlavu: Kdo ji přesvědčil, aby udělala velkou show?

Andrea Malá

17. září 2023 12:02

Dara Rolins Video

Má sice ještě více než čtyři měsíce čas, ale Dara Rolins je už hlavou zcela ponořená do příprav druhé velkolepé show v O2 aréně. Naštěstí na to není sama, opět jí pomáhá ta samá osoba, která ji přesvědčila, aby si na něco takového vůbec troufla. 

Rolins ve čtvrtek informovala fanoušky, že skončila "bojová porada" kvůli plánované lednové show. "Je to černé na bílém. Pro jistotu jsme vás to s tímto bláznem ještě natočili, abyste si to i poslechli," vzkázala popová diva. 

Kdo se na instagramové video podívá, brzy pochopí, že oním bláznem je moderátor Leoš Mareš, který kamarádku přesvědčil, aby si na vystoupení v hale troufli. Sám ji ostatně vyprodal, ač opravdu nepatří k nejlepším zpěvákům. 

V lednu se na jevišti objeví noví hosté, jedním z nich bude Kali. Na co dalšího se mají fanoušci připravit? "Koncert bude tanečnější," prozradila zpěvačka slovenskému deníku Nový Čas. "Lidé budou stát a bude to party," pokračovala.

Návštěvníci show se mohou těšit i na překvapení v podobně nových písniček. Jednou z nich bude skladba Energia. "Je to produkce Petra Panna, jako takové předznamenání nového alba, které jsem začala dělat," dodala Rolins. 

Nejnovější zprávy