Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 25. května 2024

Svátek slaví Viola, zítra Filip

Dara Rolins a Pavel Nedvěd: Exotika volá! Budou se stěhovat?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Dara Rolins a Pavel Nedvěd: Exotika volá! Budou se stěhovat?

Andrea Malá

23. března 2024 21:49

Dara Rolins a Pavel Nedvěd Video

Dara Rolins a Pavel Nedvěd tvoří pár už tak dlouho, že plánují společnou budoucnost. Je přitom důležité, aby jeden na druhého brali ohledy. Občas ale nastávají chvíle, kdy rozhodování není vůbec jednoduché. 

Například kvůli tomu, že umělecká kariéra Dary Rolins je čistě soustředěná na Česko a Slovensko, zatímco Pavel Nedvěd jako někdejší fotbalista světového formátu je známý i v zahraničí. A stále tam na něj nezapomněli...

Nedávno vyšlo najevo, že se o jeho funkcionářské služby zajímají v arabském světě. Bývalý český reprezentant se objevil na zápase druhé saúdskoarabské ligy. Podle dostupných informací dostal od místních šejků velmi zajímavou nabídku, kterou pečlivě zvažuje.

Připomeňme však, že v poslední době jedno angažmá odmítl, kdy mohl působit jako manažer u české reprezentace. Ani v nynějším případě není jasno. "Zatím nic nepodepsal, byl tam z toho důvodu, že se mu tato konkrétní nabídka líbí víc, než jiné. Je tedy dost možné, že to nakonec dopadne, ale zatím jsou to stále námluvy," citoval server cas.sk informovaný zdroj. 

Nejnovější zprávy