Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Dara Rolins jako terč kritiky? Byla to prý nechutná smršť!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Dara Rolins jako terč kritiky? Byla to prý nechutná smršť!

Andrea Malá

19. května 2024 10:47

Dara Rolins Video

Dara Rolins se pořád hrabe v tom, co se dělo na sociálních sítích poté, co podstoupila estetický zákrok. Mnoha lidem totiž přišlo, že si po něm není vůbec podobná. Populární zpěvačka se nejprve vypořádala s kritiky a až nyní si vzpomněla, že by měla poděkovat těm, kteří byli na její straně. 

Rolins si uvědomila svůj dluh vůči příznivcům až tuto středu, kdy se na ně obrátila skrz svůj instagramový profil. "Ještě jsem vám nepoděkovala za všechny ty pozitivní, podporu vyjadřující vzkazy, komentář," spustila.

"Je to až dojemné, jak některé z vás ta smršť kritiky pobouřila. Pravda, z toho, jak byla místy nechutná, člověku zůstával rozum stát... Děkuji proto za všechny moje bojovníky, vážím si toho," svěřila se slovenská zpěvačka.

Fanoušky ujistila, že má hroší kůži, takže z kritiky rozhodně není nijak zvlášť smutná. "A to, že na věci reaguji, není o potřebě se obhajovat, jak si někteří z vás myslí. Moc dobře vím, že nemusím. Ale občas prostě chci," dodala Dara.

Na své straně pochopitelně měla i své nejbližší v čele s partnerem Pavlem Nedvědem, bývalým českým fotbalovým reprezentantem. 

Nejnovější zprávy