Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 21. února 2024

Svátek slaví Lenka, zítra Petr

Dara Rolins má jasno: Úspěch, nebo propadák ve Slavíkovi?!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Dara Rolins má jasno: Úspěch, nebo propadák ve Slavíkovi?!

Andrea Malá

7. prosince 2023 15:04

Dara Rolins Video

Dara Rolins až ve třetí desítce na Slavících? Oblíbenou zpěvačku to popravdě nijak zvlášť nezklamalo, spíše jí to pobavilo. Fanouškům totiž mohla zdůraznit, že je Slovenkou a vlastně tak nemá v anketě popularity co pohledávat. 

Rolins se rozhodla odpovědět novinářům a fanouškům, které zarazilo, že se umístila až na 23. místě. "Těší mě vaše potřeba přijít věci na kloub i váš 'obranářský' reflex, ale věřte mi, že tato situace je celkem pochopitelná. V rámci faktu, že jde o hlasování pro české interprety, je moje umístění v podstatě neuvěřitelný úspěch," konstatovala Slovenka. 

Podle svých slov má jako jediná slovenská interpretka prvenství. "Ano, vím, pro mé české i slovenské fanoušky je celá anketa poměrně matoucí, ale myslím, že to i po zbytek života bez této ceny opravdu přežiju," podotkla. 

Zpěvačka konstatovala, že největším oceněním je dlouholetá přízeň lidé či vyprodané O2 areny. "Ano, jsem na svoje úspěchy náležitě pyšná," zdůraznila.

"Všechna pozornost a láska, kterou mi dáváte, ať už nablízko při střetnutích s vámi, anebo ve vašich komentech, je pro mě největším oceněním. Ale děkuji i těm pár lidem, kteří se nenechali odradit názvem 'český' a zahlasovali pro mě," dodala Rolins. 

Nejnovější zprávy