Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 14. dubna 2024

Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie

Dara Rolins neřekla celou pravdu? Expertka se zastala italského doktora!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Dara Rolins neřekla celou pravdu? Expertka se zastala italského doktora!

Andrea Malá

28. února 2024 11:09

Dara Rolins Video

Dara Rolins naposledy ovládla stránky médií, aniž by si to přála. Uniklo totiž její tajemství o estetických zákrocích, které podstoupila. Zpěvačka za to italskému lékaři rozhodně nepoděkovala. Mohlo to ale být celé trochu jinak, než jak nám to bylo podáno?

Podle slovenské specialistky na estetickou medicínu Barbory Brezové je italský doktor Michele Pascali profesionál. "Videa svojí práce na sociálních sítích zveřejňuje pro nás chirurgy a zároveň pro pacienty, aby viděli, jak takové zákroky probíhají," uvedla pro slovenský portál Život

Expertka je přesvědčena, že zveřejněním videa s Darou Rolins se nechtěl zviditelnit. "Jak jsem řekla, patří mezi špičku ve svém oboru. Práce má víc než dost," podotkla. 

"Nemluvím jen za sebe, ale i za pana doktora. Vždy je praxe taková, že bez pacientova písemného souhlasu nemůžeme a nesmíme zákrok prezentovat, protože jde o lékařské tajemství," zdůraznila Brezová. 

"Myslím si, že to samé se stalo v tomto případě a nebylo to bez písemného souhlasu. Došlo tam k určitému nedorozumění. Samotný lékař byl v tomto případě opravdu nevinně," dodala slovenská lékařka. 

Nejnovější zprávy