Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 24. února 2024

Svátek slaví Matěj, zítra Liliana

Dara Rolins neunesla kauzu kolem plastik? Zásadní oznámení!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Dara Rolins neunesla kauzu kolem plastik? Zásadní oznámení!

Andrea Malá

10. února 2024 18:35

Dara Rolins

Dara Rolins má za sebou psychicky náročné období, kdy připravovala velký koncert v O2 areně. K tomu všemu přišla podpásovka od plastického chirurga, který odhalil její tajemství. Není proto divu, že se zpěvačka rozhodla učinit rázné rozhodnutí. 

Rolins začala na lehčí notu, když informovala o novém sestřihu. "Ještě jsem vám chtěla říct, že jsem se ostříhala. Jak se tak na sebe dívám, ty krátké vlasy dělají divy... to kdybych věděla, mohla jsem ušetřit za ten lifting," zavtipkovala. 

Evidentně tak narážela na podpásovku, kterou jí provedl italský chirurg Michele Pascali. Ve středu totiž uniklo video, na kterém komentuje chystané úpravy, konkrétně facelifting, lifting krku a operaci víček. Kdo záběry viděl, ten poznal slovenskou zpěvačku. 

Popová hvězda dnes oznámila, že začíná její avizované volno. "Poslední období bylo dost náročné, extrémně krásné. Výživné na emoce všeho druhu, zaměstnalo mi to tělo i hlavu na plné obrátky. A proto mám v plánu odpočívat. Vypnout a neřešit. A tvořit. Chvilku cestovat, nachytat novou inspiraci, čerstvý vítr do plachet," vysvětlila partnerka Pavla Nedvěda.

"Vás jen prosím o pochopení, protože chci být tím pádem i na nějaký čas méně aktivní na sociálních sítích. Tak jen abyste věděli, že tu jsem, jen trávím víc času sama se sebou," vzkázala Rolins fanouškům. 

Nejnovější zprávy