Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. května 2024

Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

Dara Rolins o proměně pod rukama chirurga: Pavel Nedvěd ji hodil do servisu!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Dara Rolins o proměně pod rukama chirurga: Pavel Nedvěd ji hodil do servisu!

Andrea Malá

4. května 2024 21:42

Dara Rolins a Pavel Nedvěd Video

Když se Dara Rolins ukázala fanouškům poprvé od posledních estetických úprav, mnozí lidé byli v šoku. Slovenská zpěvačka však dala jasně najevo, že názory anonymů ji nezajímají. Ovšem alespoň u jedné osoby určitě chtěla znát, co si dotyčný myslí. 

Řeč je o jejím současném životním partnerovi, kterým je bývalý kapitán české fotbalové reprezentace Pavel Nedvěd. Jeho milá prozradila, že byl se vším předem srozuměn. Těžko si ale nejspíš představoval, jaký bude výsledek.

"Pavel je s tím nejvíc v pohodě, on to se mnou prožívá a řeší od začátku a ještě jsme si spolu dělali legraci, že mě musí hodit do servisu, abych mu dlouho vydržela," řekla Dara Rolins webu TN.cz. 

Rolins čekala, že opět přijdou kritické reakce. "Snad jste si nemysleli, že jsem se vrátila, protože mi chyběl názor všech těch odborníků na Daru. Samozřejmě mě těší každý milý kompliment, ale zároveň nechápu potřebu některých z vás psát mi sem názor a postoj k estetické chirurgii," rozjela se na instagramu.

Takové pisálky rovnou poslala na k tomu určená diskuzní fóra. "Mně je totiž dost jedno, co si myslí nějaká teta anebo strejda, kterého vůbec neznám," prohlásila nekompromisně. 

Nejnovější zprávy