Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. května 2024

Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

Dara Rolins ostře reaguje: Kritici na mě nemají žádný vliv!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Dara Rolins ostře reaguje: Kritici na mě nemají žádný vliv!

Andrea Malá

3. května 2024 13:09

Dara Rolins Video

Je to vůbec Dara Rolins? Takové otázky si kladli mnozí fanoušci poté, co se jim slovenská zpěvačka konečně ukázala po nedávném estetickém zákroku, který chtěla ututlat, ovšem plastický chirurg jí udělal čáru přes rozpočet. Dara se nyní rozhodla rázně vystoupit na svou obranu.

Rolins asi musela čekat, že opět přijdou kritické reakce, což ostatně už v úvodu naznačila. "Snad jste si nemysleli, že jsem se vrátila, protože mi chyběl názor všech těch odborníků na Daru. Samozřejmě mě těší každý milý kompliment, ale zároveň nechápu potřebu některých z vás psát mi sem názor a postoj k estetické chirurgii," rozjela se na instagramu.

Takové pisálky rovnou poslala na k tomu určená diskuzní fóra. "Mně je totiž dost jedno, co si myslí nějaká teta anebo strejda, kterého vůbec neznám," prohlásila nekompromisně. 

"Nechce se mi v tom přehrabovat a mazat negativní komenty, anebo blokovat hejtry, na to máme jiné sebestředné umělce, ale jedno je jisté: Na to, jak se cítím, na čem mi záleží a co se mi líbí, nemá dobrý ani zlý koment žádný vliv. Možná když jsem měla 10 roků a myslela jsem si, že mě musí mít každý rád, abych byla šťastná," pokračovala zpěvačka.

"Šetřete si nervy, energii a rady pro lidi, které minimálně osobně znáte, i když to, zda o ně někdo z nich stojí, je už věc druhá. Nejlepší totiž je se starat hlavně o sebe. Taková malá rada, pro změnu ode mě," dodala Rolins. 

Nejnovější zprávy