Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 13. července 2024

Svátek slaví Markéta, zítra Karolína

Dara Rolins předvedla figuru v krajkovém topu: Prozradila jak na štíhlou postavu

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Dara Rolins předvedla figuru v krajkovém topu: Prozradila jak na štíhlou postavu

Nikola Horáková

20. června 2024 17:01

Dara Rolins Video

Zpěvačka Dara Rolins (51) musí na sobě pořádně dřít aby si udržela svoji štíhlou postavu, na kterou je po právu pyšná. svůj recept na krásu nedávno prozradila na sociálních sítích. 

Svoji štíhlou postavu si Rolins poctivě udržuje, ale není to zadarmo. Svým sledujícím napsala moudro. „Jediná cesta, jak dopřát vaší zdravé duši pobyt ve zdravém těle, je pohyb. Ideálně pravidelný. Žádné léky. Zkratky prostě nefungují," sdělila Dara na Instagramu a doplnila, že měla menší pauzu. 

„Měla jsem tříměsíční, nedobrovolnou, ale podle logiky věci nutnou pauzu a myslela jsem, že se z toho zblázním. Přišla jsem o kondici i svalovou hmotu. Moje tělo si "pamatuje", ale cítím se jako bych byla zpátky na začátku,“ doplnila zpěvačka své pocity. 

O tom jak štíhlou postavu má Rolins předvedla nedávnými fotografiemi v krajkovém topu. Od fanoušků dostala do komentářů mnoho povzbudivých a lichotivých zpráv. „Tak takto vypadá jedna nádherná, šťastná a úspěšná žena," napsala jedna fanynka. „Krásná a šťastná. Mate nádherný komplet," přidala se další fanynka.

Kromě komplimentů se ale našlo i pár negativních komentářů. „Postavu máte skvělou. Ten lifting obličeje je příšerný. Nechápu, proč postujete fotky snad každý den. To čekáte, že vám to lidi budou chválit? Je to popravdě prů*er, úplně vás ten plastik zničil,“ napsal jeden sledující. „Vyhublá padesátiletá plastiková dáma. Omlouvám se,“ přidala se další ze sledujících.

Ale zpěvačka i v tomto případě našla oporu ve svých věrných fanoušcích. „Fíha, tady člověk zjistí, kolik je závistivých lidí. Chcete mít takovou postavu, tak něco pro to dělejte,“ napsala jedna z fanynek. 

Nejnovější zprávy