Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Dara Rolins prožívá jízdu na horské dráze: Normálně jsem se rozplakala!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Dara Rolins prožívá jízdu na horské dráze: Normálně jsem se rozplakala!

Andrea Malá

12. října 2023 8:33

Dara Rolins Video

Dara Rolins je momentálně v sedmém nebi, protože se jí daří, na co sáhne. Především je řeč o velkolepých koncertech v O2 aréně, kdy slovenská zpěvačka přidala už třetí show. Se slzami v očích, jak přiznala. 

Rolins oslaví za dva měsíce 51. narozeniny, přičemž loni si ke kulatým padesátinám sama nadělila jeden velký dárek. Šlo o velkou koncertní show v pražské O2 areně. Následně se rozhodla přidat další vystoupení, které se ale okamžitě vyprodalo. 

"Pro ty, co to zase nestihli, přidáváme třetí show," vzkázala popová diva v pondělí. Vzápětí to na ni celé v dobrém dolehlo. "Normálně jsem se rozplakala, s tím se absolutně nepočítalo ani v tom nejhezčím snu," svěřila se deníku Nový Čas.

"Je to úlet, je to neskutečné a jsem neskonale vděčná a vnímám to jako za odměnu. Satisfakce neskutečná. Je to prostě úlet, jak mi ti fanoušci vrací všechnu tu lásku, co jsem do nich za ty roky vložil," uvedla zpěvačka.

V lednu se na jevišti objeví noví hosté, jedním z nich bude Kali. Návštěvníci show se mohou těšit i na překvapení v podobně nových písniček. Jednou z nich bude skladba Energia. 

Nejnovější zprávy