Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. listopadu 2023

Svátek slaví Zina, zítra Ondřej

Dara Rolins stále nemá dost: Třetí show v O2 areně! Možná jsem se zbláznila, přiznává

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Dara Rolins stále nemá dost: Třetí show v O2 areně! Možná jsem se zbláznila, přiznává

Andrea Malá

10. října 2023 15:27

Dara Rolins Video

Dara Rolins si nedala pokoj ani po druhé vyprodané O2 areně a přidala třetí. Mnozí lidé už si možná klepou na čelo, respektive se diví tomu, že se vzalo tolik zájemců u vstupenky. Nepochybuje tak trochu i sama zpěvačka? 

Rolins oslaví za dva měsíce 51. narozeniny, přičemž loni si ke kulatým padesátinám sama nadělila jeden velký dárek. Šlo o velkou koncertní show v pražské O2 areně. V příštím roce se má zopakovat, přičemž poslední vývoj je takový, že hned dvakrát.

Dara v pondělí oznámila fanouškům, že další termín se podařilo opět vyprodat. "Pro ty, co to zase nestihli, přidáváme třetí show," vzkázala a ještě téhož dne spustila předprodej vstupenek. Proč se pustila i do třetího koncertu?

"Možná proto, že mi chyběl ten adrenalin, možná proto, že je ten prostor návykový, stejně jako vy v něm. A možná jsem se jen zbláznila a chci opět přijít dobrovolně o klidný spánek, než se ukáže a potvrdí, že dorazíte a dáte si se mnou tuto jízdu ještě jednou," řekla podle serveru cas.sk.

"A když říkám 'jízdu', myslím slalom, protože mám v plánu přidat, a to nejen na intenzitě a v obsahu, ale i v provedení. Tentokrát se dole stojí a tancuje, bude tzv. B stage a dvě mola, po kterých se dostaneme až mezi vás," dodala zpěvačka. 

Nejnovější zprávy