Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Dara Rolins ve válce s fanoušky? Už nevadí jen nová vizáž, ale...

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Dara Rolins ve válce s fanoušky? Už nevadí jen nová vizáž, ale...

Andrea Malá

11. června 2024 13:37

Dara Rolins Video

Hrozí Daře Rolins, že přijde o fanoušky? Možná ano! Některým z nich totiž začíná vadit, že jako kolovrátek neustále řeší jen svůj vzhled po nedávném estetickém zákroku. Lidé by raději chtěli zjistit něco jiného. 

Zatím naposledy Rolins reagovala na častý postřeh fanoušků ohledně make-upu. "Nevím jak vy, ale já se do lesa ani na trénink nemaluji. Takže ano, moje nenamalované oči jsou menší než ty namalované," prozradila. 

"A jak některé z vás tak často irituje, navíc mám každé oko jinak velké. To ale odjakživa, zvykla jsem si. A pravé i levé mám ráda stejně," dodala slovenská zpěvačka, která však začíná některým svým fanouškům lézt na nervy tím, že neustále řeší svůj nový vzhled po nedávném estetickém zákroku.

"Daro, už se na to vy**r... Ať píšou a píšou, chtějí tě vytočit... Ať závidí... Podívej nám o tobě a tvojí lásce... Zkrátka o všem jiném nám povídej," vyzvala ji fanynka Andy, která se dokonce dočkala i odpovědi. 

"Můžu si tady, na svém Instagramu, psát, o čem právě chci? Protože to o všem dalším, jiném, budu psát, až když zase budu chtít já. Dohodnuto?" reagovala Rolins.

Nejnovější zprávy