Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 22. února 2024

Svátek slaví Petr, zítra Svatopluk

Dara Rolins zuří: Uniklo VIDEO s jejím tajemstvím! Zpěvačka se ostře ozvala

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Dara Rolins zuří: Uniklo VIDEO s jejím tajemstvím! Zpěvačka se ostře ozvala

Andrea Malá

9. února 2024 14:29

Dara Rolins Video

Dara Rolins se nijak netají tím, že absolvovala jisté estetické zákroky. Ráda by si ale sama určila, kdy a zda o nich bude vůbec informovat, což však nerespektoval jeden italský plastický chirurg. Doktor se rozhodl prozradit její velké tajemství. Jak zpěvačka reagovala?

Jak upozornila Pluska, ve středu se na instagramovém profilu Michele Pascaliho jen asi na čtyři hodiny objevilo video, na kterém tento chirurg komentuje chystané úpravy, konkrétně facelifting, lifting krku a operaci víček. Kdo záběry viděl, ten poznal slovenskou zpěvačku. Z její strany pochopitelně přišla ještě ve čtvrtek reakce.

"Zřejmě je už mým osudem, že věci, které si chci nechat pro sebe a v soukromí, vyplavou na povrch snad dřív, než se stanou. Přiznávám, je to občas velmi nepříjemné... a stejně jako před dvěma lety měl jistý doktor potřebu sdílet se světem úpravu mého nosu, tak i tentokrát se našel další, který se chtěl pochlubit zákrokem, a že má u sebe 'Darinku'," napsala na síti.

Rolins evidentně hledala, co by k tomu řekla. "Nemám potřebu sdílet a už vůbec ne vysvětlovat své rozhodnutí, nemám vůči nikomu ani oznamovací povinnost. Jen se to prostě stalo. Je to moje věc. Moje soukromí," poznamenala. "Teď je můj čas, sama pro sebe... uzdravit se, nabrat sílu a vzpamatovat se z podpásovky," konstatovala. 

Zpěvačka reagovala i na komentáře, že na videu od doktora není moc pěkná. "No, nejsem! A kdo je? Když ráno vyleze z postele, anebo když má před zákrokem vydezinfikované vlasy i celou tvář. Která žena se upravuje či maluje do nemocnice? No, co už, je to venku a s celou parádou," dodala s tím, že pacient přežil. 

Nejnovější zprávy