Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 22. února 2024

Svátek slaví Petr, zítra Svatopluk

Dara Rolins zůstane na ocet? Nedvěd jde na dračku!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Dara Rolins zůstane na ocet? Nedvěd jde na dračku!

Andrea Malá

6. prosince 2023 8:33

Dara Rolins a Pavel Nedvěd Video

Dara Rolins a Pavel Nedvěd si zvykli na nějaký způsob života a společného soužití. Výhledově se to ale může od základu změnit. Nedvěd je totiž mezi žhavými kandidáty na lukrativní post v českém fotbale.

Dara Rolins už nějaký čas tvoří pár s Pavlem Nedvědem. Když se dávali dohromady, on ještě působil jako funkcionář fotbalového Juventusu Turín, za který v minulosti také hrával. To už ale neplatí, takže má někdejší fotbalový reprezentant více času na svou milou.

Již brzy ale může být zase všechno jinak. Nedvědovo jméno totiž zaznívá v souvislosti s uvolněnou pozicí trenéra národního týmu, kterou po konci úspěšné kvalifikace na letní mistrovství Evropy opustil Jaroslav Šilhavý.

Neznamená to však, že by se bývalý hvězdný záložník chystal udílet pokyny svým nástupcům. Podle zákulisních informací by měl případně utvořit tandem s Ivanem Haškem, který by trénoval a byl tak zodpovědný za výkony na hřišti. 

Fotbalová asociace chce mít o novém trenérovi jasno nejpozději v lednu. Je však možné, že Rolins bude vědět již o něco dřív, jestli se její partner vrací do světa špičkového fotbalu.

Nejnovější zprávy