Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 18. června 2024

Svátek slaví Milan, zítra Leoš

Dcera Arnolda Schwarzeneggera představila kolekci oblečení. Manžel Chris Pratt je na ni pyšný

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Dcera Arnolda Schwarzeneggera představila kolekci oblečení. Manžel Chris Pratt je na ni pyšný

Nikola Horáková

7. listopadu 2023 20:28

Katherine Schwarzenegger Video

Nejstarší dcera Arnolda Schwarzeneggera (76) dělá tátovi i mámě Marii Shriver (68) jen radost. Je nejen skvělou spisovatelkou, ale nyní se stala také návrhářkou. Uvedla novou kolekci oblečení Cleobella x Katherine Schwarzenegger, která je inspirována jejími oblíbenými rodinnými vzpomínkami.

"Moje maminka a moje starší dcera Lyla se snaží dělat všechno stejně ... jsou v tom velmi spojené," sděluje autorka magazínu People.

Moje malé holčičky svoji babičku milují. Při slavnostním uvedení kolekce Cleobella x Katherine Schwarzenegger  autorka prozradila, že mnoho inspirace pro tuto řadu, která zahrnuje ladící šaty a pyžama pro maminky a dcery, čerpala ze své vlastní rodiny.

"Moje maminka a moje starší dcera Lyla se snaží dělat všechno stejně. Takže se moc těším, když vstupujeme do této vánoční sezóny, že budou mít další oblečení, ve kterém budou moci být stejné, protože jsou v tom velmi spojené."

Co se týče Eloise (17 měsíců), matka dvou dětí říká, že rychle roste a také se snaží napodobovat všechno, co dělá její velká sestřička.

Na práci své ženy je velmi pyšný i její manžel americký herec Chris Pratt (44), který pochválil její novou kolekci na sociálních sítích.

Nejnovější zprávy