Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Dcera božské Salmy Hayek oslavila 16. narozeniny. Roste z ní KRÁSKA!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Dcera božské Salmy Hayek oslavila 16. narozeniny. Roste z ní KRÁSKA!

Veronika Jirásková

24. září 2023 20:12

Valentina Paloma Pinault (dcera) a Salma Hayek (matka) Video

Salma Hayek je bezesporu jednou z nejkrásnějších hvězd filmového světa, ale zdá se, že jablko nepadlo daleko od stromu. Její jediná dcera Valentina v těchto dnech oslavila své šestnácté narozeniny, a pokud jde o krásu, zdá se, že to má po mamince. Podívejte se, jak sladký vzkaz jí celebrita maminka poslala ke dni jejích narozenin.

Salma Hayek je hvězda, jejíž krása ohromuje miliony mužů (a žen) po celém světě, našla své štěstí po boku francouzského podnikatele Françoise-Henriho Pinaulta. Tyto dvě osobnosti spojil sňatek v roce 2009, a z jejich manželství vzešla šestnáctiletá dcera Valentina. Ale Françoise není žádný nováček coby otec. Má totiž také tři další děti. S první ženou Dorothée Lepére má dceru Mathilde a syna Françoise, zatímco s proslulou modelkou Lindou Evangelistou má syna Augustina.

V centru pozornosti právě nyní stojí Valentina, která rozhodně zdědila spoustu krásných rysů po svém otci. Její slavná matka Salma se k ní u příležitosti narozenin obrátila s nádhernými slovy, a to prostřednictvím svého Instagramu. Tam sdílela poutavé video s vybranými momenty z jejich soukromého rodinného archivu.

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Salma Hayek Pinault (@salmahayek)

"Dnes je mému zlatíčku 16 let a mé srdce je plné lásky, hrdosti a vděčnosti za den, kdy ses narodila. Ať tvé krásné světlo dál svítí bez ostychu, má drahá holčičko, i když oslepuje hlupáky. My všichni, kteří máme to štěstí, že tě máme ve svém životě, ti děkujeme, že nás posiluješ svou odvahou. Naplňuješ naše životy smíchem a radostí. Vyzýváš nás, abychom rostli spolu s tebou, a každý den nás inspiruješ. Ať je pro vás tento rok tím nejsladším!" zní krásný příspěvek hrdé maminky, pod kterým se hromadí gratulace od jejích slavných přátel.

Nejnovější zprávy