Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Dcera Ivy Kubelkové oslavila 19: Rodina pro ni připravila luxusní oslavu

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Dcera Ivy Kubelkové oslavila 19: Rodina pro ni připravila luxusní oslavu

Nikola Horáková

4. listopadu 2023 13:58

Iva Kubelková s Natálii Jiráskovou

Dcera moderátorky Ivy Kubelkové (46) Natálka Jirásková před pár dny oslavila druhé narozeniny plnoletosti. Její oslavu 19. narozenin Natálie oslavila v rodinném kruhu u večeře na ostrově Kampa.

Iva Kubelková před pár dny měla důvod co oslavovat, protože její nejstarší dcera Natálka oslavila 19. narozeniny. Iva pro ni uspořádala rodinnou oslavu v luxusní restauraci na pražském ostrově Kampa, kde nechyběl ani přítel Natálky Adam Mišík (26). Hlavním hřebem večera byla bohatá narozeninová večeře a třešničkou na dortu jí byl dezert s ohnivou fontánou. 

„Všechno nejlepší zlatíčko moje. 19 je velká brána do další fáze života, tak ti přeji, ať jí projdeš se vztyčenou hlavou, s láskou a s chutí, nechat se životem vést," věnovala Kubelková pro svoji dceru jeden narozeninový příspěvek na Instagramu, kde jsou vyfocené spolu. 

„Všechno nej," přidala se ke blahopřání Monika Absolonová. „Páni, jste krásné! Všechno nejlepší k narozeninám," doplnila do komentářů také Andrea Verešová. K nim se přidali i další sledující. „Natálko, přejeme krásné narozeniny," napsala jedna z nich. Zbožňuju. Zbožňuju, nádherné, skromné, inteligentní lidí. Obě . Všechno nejlepší," přidala se další. 

Nejnovější zprávy