Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 28. února 2024

Svátek slaví Lumír, zítra Horymír

Depardieu je ostudou Francie, ozvala se ministryně! Šokovalo ji chování herce v KLDR

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Depardieu je ostudou Francie, ozvala se ministryně! Šokovalo ji chování herce v KLDR

Andrea Malá

15. prosince 2023 21:33

Gérard Depardieu (autor: Siebbi)

Gérard Depardieu opět šokoval Francii, když France 2 odvysílala záběry z cesty uznávaného herce do Severní Koreji, kde měl herec jednu sexuální narážku za druhou. Ozvala se dokonce ministryně kultury Rima Abdulová-Malaková. Depardieu podle ní dělá zemi galského kohouta jen ostudu. 

Depardieu ani před kamerou neváhal mít vulgární narážky na Korejky, které se mu líbily. Dokonce vydával zvuky a vrčel, když průvodkyni říkal, jaký je lovec.

Nemlčel pak ani při návštěvě severokorejského hřebčína. "Ženy milují jízdu na koni," poznamenal. Na dalších záběrech se bavil s jinou ženou o své váze. "Vážím 124 kil, drahá. A to, když nemám erekci. Jinak mám 126! V nohavicích mám klobásu," nechal se slyšet. 

Abdulová-Malaková chování a sexistické výroky herce odsoudila. Konkrétně jeho komentáře označila za absolutně šokující a jeho chování ji podle jejích slov znechutilo. 

Ministryně ale dala najevo, že to budou režiséři, kteří rozhodnou, zdali Depardieu bude i v budoucnu dostávat role ve filmech, anebo ne. V tomto duchu poznamenala, že teď mu sotva přichází na stůl hodně nabídek.

Nejnovější zprávy