Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 10. prosince 2023

Svátek slaví Julie, zítra Dana

"Do p****e!" Britney Spears bouchly nervy, už to nehodlá dál snášet!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

"Do p****e!" Britney Spears bouchly nervy, už to nehodlá dál snášet!

Lenka Kučerová

23. září 2023 16:42

Britney Spears Video

Zpěvačka Britney Spears přiznala, že má výplně rtů a vrásek se zbavovala pomocí botoxu. Oba zákroky se však musí několikrát ročně opakovat, což ji přestalo bavit. A tak se fanouškům svěřila, že už na tyto zákroky chodit nebude.

"Nechala jsem si udělat botox a nebyla jsem s ním moc spokojená, protože mi tekl z čela, proto ztěžka víčka a doslova to vypadalo, jako kdyby mě někdo zmlátil. Platit tolik peněz za to, že první dva týdny vypadáte, jako kdyby vás někdo zmlátil a nemůžete dva týdny chodit ven... jaký to má smysl?" ptala se fanoušků.

Britney také prozradila, že si v minulosti nechala upravit rty a že dává přednost lékařům v New Yorku před těmi v Los Angeles. "Sestry mého přítele si myslí, že je to vtipné a smějí se, ale ráda bych viděla, co by udělaly, kdyby jim to někdo udělal," dodala s tím, že měla jedno oko černomodré a mnohem výš než druhé.

"Plakala jsem a říkala si, kdy to zmizí? Ach, dej tomu týden nebo dva. A já si říkám: 'Vypadám, jako by mě někdo zmlátil'!!! Takže se samozřejmě vrátím a ukážu to doktorce. Tvrdila, že je to úplně normální, a já řekla: 'Tak proč nemůžu na dva týdny nikam jít?' a sestry mého přítele se smály," svěřila se a závěrem dodala: "Do p*dele s botoxem!"

K Britney Spears se v poslední době obrací pozornost kvůli jejímu rozpadu manželství. Opustila Sama Asghariho, kterého údajně podvedla. Podle serveru TMZ fitness trenér už dříve uvedl, že ho dokonce fyzicky napadla, zatímco spal. 

Důvod jejich rozchodu nebyl dlouho zveřejněn, hovořilo se ale o nevěře i o hádkách. Podle americké stanice NBC News spolu manželé spolu už nějakou dobu nežijí. Sam Asghari posléze potvrdil, že mu byla hudebnice nevěrná s Paulem Richardem Solizem, který se jim staral o domácnost. Zpěvačka poté přiznala, že s mužem, který byl v minulosti trestán, randí.

Nejnovější zprávy