Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Do třetice všeho dobrého? Anička Slováčková kvůli léčbě opět přichází o vlasy!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Do třetice všeho dobrého? Anička Slováčková kvůli léčbě opět přichází o vlasy!

Andrea Malá

5. května 2024 13:46

Anna Slováčková Video

Boj Aničky Slováčkové se zákeřnou rakovinou pokračuje i s nežádoucími účinky léčby. Dcera hvězdného páru totiž informovala fanoušky, že opět přichází o vlasy. 

"Noooooooo… tak do třetice všeho dobrého, hm?!" uvedla Slováčková na instagramovém profilu, kde zároveň zveřejnila video. "Nemůžu říct, že bych si na to dokázala už zvyknout," poznamenala.

"Jojooo, 'jsou to jen vlasy/ono to zas doroste/apod.', já vím, ale i tak to člověka dost (jak to říct slušně) vys**á a na nějakém vnímání sebe samotného taky nepřidá. Ale jo. Jsou to jen vlasy. A zase narostou. Dříve či později. Stay strong," dodala nadále pozitivně naladěná Anička. 

Slováčková začátkem loňského října na sociální síti prozradila, že rakovina jí byla diagnostikována o necelý měsíc dříve, když se chystala oslavovat vydání desky a nového klipu.

"Usadila se mi tentokrát v plicích. Jsem připravena znovu k boji. Minimálně dnes jsem se na ten boj už trochu připravila. Vybojovala jsem si to poprvé - věřím, že to zvládnu i podruhé," připomněla, že už jednu zkušenost se zákeřnou nemocí má.

Herečka a zpěvačka se svěřila, že cítí vztek a strach. "Taky mám pocit, že jsem všechny zklamala. Nechci v nikom vzbuzovat strach a nechci, aby to vypadalo jako pravidlo, že se rakovina může vrátit. Pravidlo to totiž není," dodala. 

Nejnovější zprávy