Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Dobrá zpráva od Jiřího Krampola! Má to ale háček, proto zůstává v nemocnici

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Dobrá zpráva od Jiřího Krampola! Má to ale háček, proto zůstává v nemocnici

Andrea Malá

19. května 2024 9:20

Jiří Krampol

Jiřímu Krampolovi nebyla v posledních dnech věnována patřičná pozornost. Lékaři o něj ale nadále pečovali, takže nyní přichází alespoň jedna dobrá zpráva týkající se zdraví. Krampol ale zároveň nadále zůstává v nemocnici. 

Krampol je nadále hospitalizovaný v jedné z pražských nemocnic a již dal souhlas s přesunem do domu s pečovatelskou službou. Budoucnost už na konci dubna vyhlížel s optimismem. "Jsem rád, že to není eldéenka, že tam prostě na Praze 1 budu v pečovatelském domě," nechal se slyšet. 

Jenže to teď celé vázne, přestože se lékařům už povedlo jej dostat ven z nejhoršího. "Zápal plic už je dávno vyléčený," prozradil herec a bavič webu ŽivotvČesku.cz.

"Čekám na ten dům s pečovatelskou službou," vysvětlil slavný pacient, proč zůstává v nemocnici. "Mám podanou žádost už dlouho a nevím, kdy se uvolní místo. Už se ale těším na soukromí," dodal. 

Krampol bude doufat, že se všechny náležitosti podaří vyřídit do jeho 86. narozenin, které se každým dnem blíží. Herec a komik je oslaví 11. července. 

Nejnovější zprávy