Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. května 2024

Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

Dominika Gottová o lepší život nestojí? PRAVDA o jejím strádání ve Finsku!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Dominika Gottová o lepší život nestojí? PRAVDA o jejím strádání ve Finsku!

Andrea Malá

5. května 2024 17:33

Dominika Gottová Video

Dominika Gottová žije dlouhá léta ve Finsku, ale ani tam neuniká pozornosti českých zvědavců. Lidé se tak mohou dozvědět, že její život na severu Evropy má aktuálně k ideálu daleko. Co se děje? 

Zatímco kolem Karla Gotta se i po jeho smrti neustále něco děje, za jeho nejstarší dcerou se v poslední době slehla zem. Pravdou přitom je, že Dominika s manželem Timem Tolkkim rozjela vlastní byznys.

Podle dostupných informací má ale jejich podnikání k úspěchu daleko. "Timo nemá moc pracovních nabídek, spíše tak nějak přežívají. Nedávno se přestěhovali do nového bytu," tvrdí zdroj webu expres.cz. 

Dominika přitom dostala i zajímavou možnost přivýdělku, když jako externí spolupracovnice rozhlasové stanice měla natáčet pravidelné reportáže z Finska. Za každou inkasovala zhruba 1500 korun.

"Domluva byla taková, že si napíše sama scénář a pak reportáž namluví. Něco málo natočila, ale pak se jí prostě nechtělo, začala se vymlouvat a přišla o práci kvůli vlastní lenosti, což u ní není poprvé," dodal zdroj. 

Nejnovější zprávy