Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 21. července 2024

Svátek slaví Vítězslav, zítra Magdeléna

Dominika Gottová: Proč není častěji v Česku? Jde o PENÍZE!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Dominika Gottová: Proč není častěji v Česku? Jde o PENÍZE!

Andrea Malá

10. října 2023 20:38

Dominika Gottová Video

Kolem Karla Gotta bylo v posledních týdnech rušno a jeho nejstarší dcera Dominika u toho nemohla chybět. Leckdo si ale řekne, že by do Česka mohla z Finska jezdit častěji. Zvlášť když její maminka tu stále žije. Co jí v tom brání? 

Česko si na začátku října připomínalo Karla Gotta, uplynuly totiž čtyři roky od jeho smrti. Vdova Ivana představila veřejnosti záměr zpřístupnit vilu na Bertramce fanouškům. Stát by se tak mělo v příštím roce.

Zpěvákova nejstarší dcera Dominika už na toto oznámení reagovala z Finska, protože rodnou zemi navštívila již v průběhu září. Zastavila se za maminkou Antonií, která žije v domově pro seniory. Matka s dcerou se předtím osobně neviděly přes rok. 

Jak známo, Gottová neumí zrovna zdatně zacházet s penězi. Nikoho tedy nemůže překvapit, že do vlasti nejezdí častěji právě kvůli finančnímu aspektu cesty. "Není to zrovna nejlevnější záležitost," poznamenala pro týdeník Sedmička.

"To jsou samé restaurace a já nechci v každé restauraci koukat na ceny. Ráda si zajdu i do lepší restaurace, jsem po tátovi gurmán, tak si tyto chvíle ráda užívám. Když jsem v Praze, chci si to užít naplno," dodala Dominika. 

Nejnovější zprávy