Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. května 2024

Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

Dominika Gottová prozradila jedinou životní prioritu!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Dominika Gottová prozradila jedinou životní prioritu!

Andrea Malá

5. října 2023 18:18

Dominika Gottová Video

Karel Gott nastřádal během úspěšné kariéry trvající desítky let značné jmění, takže mnoho lidí nepochybně dospěje k závěru, že o jeho potomky je dobře postaráno. Jak ale vlastně žije nejstarší dcera legendárního zpěváka? Cestuje po světě? 

Gott měl celkem čtyři dcery, z toho dvě nejmladší a do této chvíle stále nezletilé s manželkou Ivanou. Starší dcery jsou mimomanželské, ovšem i jim zpěvák přispěl na živobytí. Nejstarší Dominika si ovšem zvolila život ve Finsku, kde není zrovna nejlevněji.

Jak přiznala, s cestováním je to nyní složité, ačkoliv zamlada ho podle svých slov provozovala pořád. "Teď jsem ale od loňského června nebyla nikde. Jezdím jen do Česka," přiznala týdeníku Sedmička. 

Návraty do vlasti mají své praktické důvody. "Do Prahy se snažím jezdit často také proto, že nevím, jak dlouho tady budu mít maminku. Je jí 88 let, takže moře počká. Mojí prioritou je létat za ní," vysvětlila starší z Gottových nemanželských dcer.

Ovšem zřejmě ani za maminkou nejezdí Dominika tak často, jak by si představovala. Dnešní doba už ale nabízí alternativy. "Udržuje nás naživu kontakt přes videohovory. Díky tomu si nejenom popovídáme, ale můžeme se i vidět," dodala Gottová.

Nejnovější zprávy