Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. května 2024

Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

Dominika Mesarošová chce být šťastnou maminkou! Rozchod byl nevyhnutelný

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Dominika Mesarošová chce být šťastnou maminkou! Rozchod byl nevyhnutelný

Andrea Malá

5. dubna 2024 11:02

Dominika Mesarošová Video

Dominika Mesarošová před několika dny potvrdila rozchod s otcem svého syna a zprvu šlo jen o stručnou informaci. Čas by měl rány zahojit, ale jak zatím běží, nutí modelku spíše k tomu, aby řekla pravdu o okolnostech konce vztahu. 

Mesarošová se totiž rozhodla rozepsat na svém instagramu. Nejprve podotkla, že její život byl barevný a pestrý, než jí do života přišel partner Tomáš a následně i syn Elián. "Rodina, domov, mateřství byly, jsou a vždy budou mým smyslem života. Bohužel i já jsem po letech zjistila, že má vidina stabilní rodiny byla pouhou iluzí a toužebným přáním," svěřila se. 

Následovalo prý velké zklamání a především pocit selhání při snaze vytvořit kompletní rodinu. "Říká se, šťastná maminka rovná se šťastné dítě, proto jsem se rozhodla, že se už nenechám využívat, ponižovat a deptat v nefunkčním vztahu a raději jej ukončím," vysvětlila modelka okolnosti rozchodu.

Mesarošová nicméně věří, že rozchod nijak zvlášť nepoznamená jejich společného potomka. "Budu věřit a pevně doufat, že zůstaneme i nadále zodpovědnými rodiči našeho malého Eliána," dodala. 

Nejnovější zprávy