Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Dominika Mesarošová: Co se děje po rozchodu? Šokující návrh s alimenty!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Dominika Mesarošová: Co se děje po rozchodu? Šokující návrh s alimenty!

Andrea Malá

31. května 2024 9:13

Dominika Mesarošová Video

Dominika Mesarošová se rozhodla fanouškům prozradit novinky z osobního života, který se nedávno zásadně proměnil kvůli rozpadu vztahu s otcem dítěte. A právě kolem syna se teď dějí velké věci. 

Mesarošová před několika týdny potvrdila rozchod s otcem svého syna. Zprvu jen stručně. Nakonec se rozhodla rozepsat na svém instagramu. Nejprve podotkla, že její život byl barevný a pestrý, než jí do života přišel partner Tomáš a následně i syn Elián.

"Rodina, domov, mateřství byly, jsou a vždy budou mým smyslem života. Bohužel i já jsem po letech zjistila, že má vidina stabilní rodiny byla pouhou iluzí a toužebným přáním," svěřila se. 

Následovalo prý velké zklamání a především pocit selhání při snaze vytvořit kompletní rodinu. "Říká se, šťastná maminka rovná se šťastné dítě, proto jsem se rozhodla, že se už nenechám využívat, ponižovat a deptat v nefunkčním vztahu a raději jej ukončím," vysvětlila modelka okolnosti rozchodu.

Nyní šokovala na sociální síti informací o tom, co jí expartner po rozpadu vztahu nabízí. "Přijdou vám 2000 korun alimenty měsíčně adekvátní na pět a půl leté dítě v pořádku?" zeptala se svých fanoušků a dávala tak najevo, co si myslí. 

Nejnovější zprávy