Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 20. července 2024

Svátek slaví Ilja, zítra Vítězslav

Dominika Mesarošová poprvé o důvodech rozchodu: Byly tam...!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Dominika Mesarošová poprvé o důvodech rozchodu: Byly tam...!

Andrea Malá

30. března 2024 8:48

Dominika Mesarošová Video

Velikonoce tráví rodiny společně, ale Dominika Mesarošová krátce před nimi oznámila rozchod s otcem svého syna. A nyní pomalu začínají vyplouvat na povrch důvody konce vztahu, které na něj nevrhají vůbec dobré světlo. 

Jako první o konci vztahu informoval web super.cz. "Je to tak, bohužel se naše cesty rozešly," potvrdila Mesarošová rozchod s partnerem Tomášem Novotným, s nímž má pětiletého syna. Více se k této nepříjemné události z osobního života nechtěla vyjadřovat.

Pro Blesk už byla sdílnější. "Byly tam nevěry a byly cílené nejen na mé kamarádky," potvrdila modelka zmíněnému deníku. Dodala, že více se k celé záležitosti nebude vyjadřovat s ohledem na nezletilého syna. 

Pár žil nejprve roky v Brně. Loni přišla velká změna, když se Dominika a Tomáš přestěhovali do jejího bytu v Praze, kde on nenašel práci. Modelka alespoň veřejně dávala najevo, že jí to nevadí. "Někdy se ty role obrátí a já na tom nevidím nic špatného. Dneska je moderní doba a někdy se postarají ženy. Možná to zní překvapivě, ale není na tom nic špatného," nechala se slyšet.

Nejnovější zprávy