Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 28. února 2024

Svátek slaví Lumír, zítra Horymír

Dominika Myslivcová schytala kritiku od fanoušků za svůj kožich

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Dominika Myslivcová schytala kritiku od fanoušků za svůj kožich

Nikola Horáková

13. prosince 2023 22:49

Dominika Myslivcová

Influencerka Dominika Myslivcová (29) zahájila zimní horskou sezónu nikde jinde než ve Špindlerově Mlýně. Při té příležitosti na sebe oblékla huňatý kožich, za který ovšem od fanoušků dostala kritiku. 

Špindlerův Mlýn je jedno z nejtradičnějších míst pro zimní dovolenou u nás. Každý rok sem zavítá spoustu známých osobností a letos tomu není jinak. Zimní sezónu tu zahájila Dominika Myslivcová se svým partnerem a malým synkem. 

Při této příležitosti na sebe Myslivcová oblékla hnědý kožich, za který následně schytala na sociálních sítích od svých fanoušků pořádnou kritiku. „Jako co si budeme.. Špindl je prý hlavně o outfitech," napsala pod fotku v kožichu, na které je i se synem. „Můj malý/velký chlap... btw neroste nějak rychle?.. Už ho skoro neunesu," doplnila.

Ten kožich. Místo, abys byla Domčo inspirací pro ostatní, tak propaguješ oblečení z mrtvých zvířat, už vím, proč jsem tě tenkrát přestala sledovat," ohradila se jedna z diskutujících. „No je to smutná doba, ze se lidi jezdí jenom na místa předvádět, bohužel je to doba ega, kdy mají lidi potřebu něco někomu dokazovat a vzít si na sebe mrtvolu a ještě s dítětem pózovat, no mám dost. Představte si, že vaše dítě dají do klece a pak ho stáhnou z kůže, aby se někdo mohl předvádět na horách. Ono není umění chodit jenom ve značkových hadrech a fotit se v tom," napsala další. 

Na tyto reakce následně reagovala i sama Dominika. „Nejsem pro, aby se zvířata zabíjela. Ale to potom musí celý svět nejíst maso, rohlík se šunkou, nebo paštiku a módní průmysl přestat šít boty, kabelky, bundy, peněženky z kůže a o kožešinách už ani nemluvím," napsala Myslivcová. Prostě.. Kožich už byl dávno udělaný a tím, že bych ho neměla já, bych ani jedno to zvíře nezachránila," doplnila. 

Nejnovější zprávy