Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 10. prosince 2023

Svátek slaví Julie, zítra Dana

"Dost." Lucie Vondráčková promluvila o rozšiřování rodiny

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

"Dost." Lucie Vondráčková promluvila o rozšiřování rodiny

Andrea Malá

12. listopadu 2023 10:16

Lucie Vondráčková Video

Lucie Vondráčková je šťastně zamilovanou maminkou dvou chlapců, kteří třeba mohou mít odlišný názor než ona ohledně dalšího sourozence. Co se týká případného rozšiřování rodiny, má ale populární herečka a zpěvačka jasno. 

Vondráčková má dva syny z manželství s bývalým hokejistou Tomášem Plekancem, které skončilo dramatickým rozvodem. Známý útočník si následně našel novou partnerku, někdejší tenistku Lucii Šafářovou, se kterou má další dvě děti. 

Jeho bývalá manželka se po rozpadu toho předchozího na poli vztahů dlouho osmělovala, až štěstí v lásce konečně zase našla. A opět mezi sportovci. Momentálně totiž tvoří pár s MMA zápasníkem Zdeňkem Polívkou. Sama ale s dalším rozšiřováním rodiny nepočítá.

"Už je nás dost," řekla Deníku. "Jedenáct uštěbetanejch ptáčků, dva prdlí kocouři, jeden vyjící haskopes, dva kluci, kteří pravidelně vstávají v šest ráno, jeden lev z MMA a divadlem praštěná kočičí máma. Myslím, že to bohatě stačí," prohlásila herečka a zpěvačka.

Vondráčková je navíc hodně zaneprázdněná v profesním životě. Jak známo, v poslední době se kromě hudby opět věnuje i divadelnímu a filmovému, respektive televiznímu herectví. 

Nejnovější zprávy