Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 23. července 2024

Svátek slaví Libor, zítra Kristýna

DRAMA na hausbótu Heleny Vondráčkové: Klepe se ještě teď! Volala hasiče

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

DRAMA na hausbótu Heleny Vondráčkové: Klepe se ještě teď! Volala hasiče

Andrea Malá

11. července 2024 16:14

Helena Vondráčková Video

Hasiči měli v uplynulých hodinách mnoho zásahů v souvislosti s bouřkami, ovšem jejich neplánovaná návštěva na hausbótu zpěvačky Heleny Vondráčkové na Slapech měla zcela jiný důvod. Co se stalo?

Kamarádi Vondráčkové si na hausbótu všimli hada, zřejmě zmije, jak se plazí kuchyní. V pozoru ihned byla především fenka Jessie. Had se odplazil pod sedačku, kde se schoval, zatímco popová hvězda zavolala hasiče. 

"Museli jsme tu sedačku rozebrat, aby se k ní dostali. Měli své nástroje, kterými ji po několika minutách dostali do kýble, který překryli igelitem," popsala zpěvačka deníku Blesk s tím, že plaz byl následně vypuštěn do přírody. 

Vondráčková se nicméně z nepříjemného incidentu jen tak nevzpamatovala. "Ještě teď se klepu, při pomyšlení, co se mohlo stát," svěřila se. 

Zmije obecná je náš jediný jedovatý had. Jde o nejrozšířenějšího suchozemského hada na světě, který žije na většině území Evropy a ve velké části Asie. Její jed je vysoce účinný na malé savce, ovšem má ho relativně málo, takže za normálních okolností její uštknutí život člověka neohrozí – riziko představuje pouze pro alergické jedince, malé děti a staré a nemocné lidi.

Nejnovější zprávy