Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 13. července 2024

Svátek slaví Markéta, zítra Karolína

Dua Lipa opět randí! Koho má v hledáčku nyní?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Dua Lipa opět randí! Koho má v hledáčku nyní?

Lenka Kučerová

1. května 2024 21:47

Dua Lipa Video

Zpěvačka Dua Lipa (28) už zřejmě není sama. Podle spekulací médií tvoří pár úspěšným britským hercem Callumem Turnerem (33).
 

Zprávy o tom, že dvojice tvoří zamilovaný pár přinesl portál Page Six .Spekulace se objevily krátce poté, co se pár nedávno bavil na afterparty po premiéře nového seriálu Master of The Air, ve kterém herec účinkuje.

Zdroje z jejich okolí v reakci na to potvrdily, že spolu randí.  "Je to čerstvé, ale jsou do sebe zbláznění," uvedl jeden ze zdrojů. Callumovi se daří nejen v soukromí, ale také po profesní stránce.

Pod zmiňovaný seriál Master of The Air se jako výkonní producenti podepsali Tom Hanks a Steven Spielberg. Září také v Clooneyho novince The Boys in the Boat. Účinkoval také v sérii Fantastická zířata.

Dua Lipa je britská zpěvačka a textařka, která se narodila 22. srpna 1995 v Londýně. Začala svou kariéru jako modelka a poté se přesunula do hudby. Své první úspěchy zaznamenala v roce 2015, kdy vydala svůj debutový singl "New Love".

Její průlom přišel v roce 2017 se singlem "New Rules", který se stal celosvětovým hitem a získal komerční úspěch. Dua Lipa je známá svým hlasem, výrazným stylem a energickými pódiovými vystoupeními. Kromě "New Rules" jsou mezi její další hity písně jako "IDGAF", "Be the One", "Don't Start Now" a "Physical".

Za svou hudbu a vystoupení získala několik hudebních ocenění, včetně cen Grammy. Její hudba kombinuje různé hudební žánry, včetně popu, elektronické hudby a R&B. Dua Lipa je jednou z nejúspěšnějších a nejpopulárnějších mladých umělců v hudebním průmyslu. Její kariéra se rychle rozvíjí a stala se výrazným jménem v současné hudební scéně.

Nejnovější zprávy