Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 21. července 2024

Svátek slaví Vítězslav, zítra Magdeléna

Dvě tváře Aničky Slováčkové: Zpěvačka bojující s rakovinou pobavila fanoušky!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Dvě tváře Aničky Slováčkové: Zpěvačka bojující s rakovinou pobavila fanoušky!

Andrea Malá

11. listopadu 2023 13:37

Anička Slováčková Video

Anička Slováčková se nijak netají tím, že chození do společnosti je pro ni v posledních týdnech náročné. Psychicky i fyzicky. Demonstrovala to i dvěma fotografiemi, které zároveň musely pobavit její fanoušky. 

Slováčková v sobotu sdílela na svém instagramovém profilu dva snímky. Na jednom je upravená a nalíčená, druhý ji zachycuje v domácím prostředí. "Já 1 % času, kdy se vyfiknu do práce, vs 99 % doma," poznamenala.

Dcera Felixe Slováčka a Dagmar Patrasová se nedávno svěřila, že mezi lidi se jí aktuálně moc chodit nechce. "Stojí to hodně přemlouvání, make-upu a vůbec se tak nějak před tím zrcadlem nabudit," konstatovala.

Známá herečka a zpěvačka už dříve popsala, že rakovina jí byla diagnostikována na začátku září, když měla oslavovat vydání desky a nového klipu. "Na žádné oslavy už nebyla chuť," konstatovala.

"Co cítím? Strašnej vztek. A pochopitelně strach," svěřila se. "A taky mám pocit, že jsem všechny zklamala… nechci v nikom vzbuzovat strach a nechci aby to vypadalo jako pravidlo, že se rakovina může vrátit. Pravidlo to totiž není," pokračovala. 

Slováčková prozradila, že rakovina se tentokrát usadila na plicích. "Jsem připravena znovu k boji. Minimálně dnes jsem se na ten boj už trochu připravila," vzkázala a poprosila o shovívavost. "Vm, že poprvé jsem s vámi sdílela hodně, ale potřebuji se s tím sama víc smířit a poprat se s tím více o samotě. Alespoň dočasně. Pracovat budu i dál, dokud budu moci. A když nebudu moci, tak se hold svět nezboří," dodala.

Nejnovější zprávy