Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Elon Musk přiznal, že uvažoval o sebevraždě!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Elon Musk přiznal, že uvažoval o sebevraždě!

Lenka Kučerová

9. června 2024 17:25

Elon Musk

Světoznámý miliardář Elon Musk se během nedávno zúčastnil akce v New Yorku, kde kromě aktuálních témat rozebíral i svůj osobní život. Všechny překvapil, když řekl, že v dětství si procházel náročným obdobím a dokonce přemýšlel o sebevraždě.

V New Yorku se konala akce s názvem DealBook Summit 2023, kterou pořádal magazín New York Times. Zúčastnil se jí i miliardář Elon Musk, který se v rozhovoru dotkl několika aktuálních témat.

Kromě toho však přišla řeč i na jeho dětství. Mnohé pořádně překvapil svou upřímností, když uvedl, že v mládí bojoval s náročným psychickým obdobím a dokonce řekl, že uvažoval nad sebevraždou.

Všechno podle něj začalo, když mu bylo 12 let. "Procházel jsem si náročným obdobím a říkal jsem si, že je vlastně všechno zbytečné. Ptal jsem se, proč vlastně existuji a zda by nebylo lepší zkrátka spáchat sebevraždu," šokoval Musk.

"Hledal jsem smysl života. Zjistil jsem, že můj život není nekonečný. Přemýšlel jsem nad tím, jak věci lépe pochopit a snažil jsem se klást otázky, jak vlastně funguje náš vesmír. Říkal jsem si, že potom budu schopen najít smysl života," dodal.

Nejnovější zprávy