Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. května 2024

Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

Emanuele Ridi už zase nemá restauraci: Co tomu říká Pohlreich?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Emanuele Ridi už zase nemá restauraci: Co tomu říká Pohlreich?

Andrea Malá

12. dubna 2024 21:47

Emanuele Ridi

Emanuele Ridi i Zdeněk Pohlreich se jako kuchaři proslavili díky angažmá v televizi. Samozřejmě ale oba zároveň podnikali, už to platí ale jen o druhém jmenovaném. Co si k tomu Pohlreich řekl? 

Ridi už měl dříve dvě restaurace v Dejvicích a na Dětském ostrově. Nakonec padla i restaurace Manú v Revoluční ulici. Italský kuchař ji podle přítelkyně Sáry Pichlové prodal. Důvody tohoto rozhodnutí nechtěla ozřejmit. 

Restaurace v Revoluční je uzavřená už více než měsíc, konkrétně od 20. února. Rozhodnutí o tom údajně padlo již na začátku letošního roku. Ridiho momentálně zaměstnává zejména televizní pořad se zpěvákem Matějem Ruppertem.

"Je to tradiční, zvýšily se daně. Celkem zásadně," popsal Pohlreich, jaké problémy doprovázejí podnikání v gastronomii. "To je přesně to, co jsme 'potřebovali'. Po covidu se nám to hned dělá lépe," dodal ironicky "Šéf". 

"O podnikatelském prostředí v ČR bychom se mohli bavit dlouho, mnohé z toho by nebylo veselé. Netuším, co se s restaurací stalo, ale mohu říct pouze to, že mě to mrzí, takové věci nepřeji nikomu," řekl Pohlreich ke konci Ridiho podniku. 

Nejnovější zprávy