Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 23. července 2024

Svátek slaví Libor, zítra Kristýna

Ester Ledecká na večírku se známými osobnostmi: Nechyběl ani Alain Prost

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Ester Ledecká na večírku se známými osobnostmi: Nechyběl ani Alain Prost

Nikola Horáková

12. června 2024 10:17

Ester Ledecká Video

Česká snowboardistka Ester Ledecká se díky své práci, a také díky sponzorům, setkává s mnoha slavnými lidmi. Před pár dny byla na jednom večírku výrobce hodinek Richard Mille, kde se potkala se skutečně zvučnými jmény. 

Ester Ledecká je ve světě již uznávanou osobností a díky své práci se setkává s mnoha lidmi. Před pár dny byla součástí večírku výrobce hodinek Richard Mille v Barceloně, kde kromě ní bylo i spoustu slavných osobností.

Jedním z nich byli hned tři jezdci Formule 1, aktuální jezdec Ferrari Charles Leclerc, bývalý jezdec Felipe Massa, a nakonec Alain Prost, slavný šampion F1. 

Dále se na večírku objevili golfisti Bubba Watson a Diana Luna, šampion IndyCar Simon Pagenaud, cyklisti Mark Cavendish a Shinji Nakano nebo Oscarová herečka Michelle Yeoh. 

„Nedokážu ani popsat, jak strašně jsem hrdá, že můžu do téhle rodiny patřit i já! Díky Amandě a Alexovi za to, že mi dávají pokaždé, když se vidíme, pocit, jako bych se po dlouhé době vrátila domů. Je skvělý se osobně poznat s mýma celoživotníma sportovníma a uměleckýma idolama a celým teamem Richard Mille. Všichni ti lidi mě inspirují a stojí při mě v dobrém i ve zlém. To je ten důvod proč jsme tak silní," napsala k příspěvku na Instagramu Ester Ledecká. 

Nejnovější zprávy