Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 10. prosince 2023

Svátek slaví Julie, zítra Dana

Ester Ledecká ukázala, co dělá, když zrovna nejezdí z kopce

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Ester Ledecká ukázala, co dělá, když zrovna nejezdí z kopce

Nikola Horáková

14. října 2023 19:23

Ester Ledecká Video

Sportovkyně Ester Ledecká (28) je velmi aktivní žena a dokládají to i její olympijské výhry hned ve dvou disciplínách, ve snowboardu a alpském lyžování. Když jede na dovolenou, bere si s sebou pomůcky na trénink a posilovnu si udělá klidně kdekoliv. Na sociálních sítích se fanouškům nedávno pochlubila, jak tráví čas mimo sjezdovky. 

Ledecká s fanoušky sdílí dost zážitků ze svého soukromí. V létě s nimi na sociálních sítích sdílela fotky a videa z dovolených, ale nebyly to ty klidné fotky z pláže, kde by se jen opalovala. Jednou ukázala svůj trénink na balkoně apartmánu, poté surfování v moři, potom posilovnu u jezera a takhle bychom mohli pokračovat. 

S blížící se zimou vyměnila windsurf za své oblíbené lyže a zamířila rovnou na sjezdovku. Na Instagramu se pochlubila videem, na kterém ukázala, co dělá ve svém volném čase mimo kopce. Předvedla excelentní taneční výkon s přilbou na hlavě. 

„StarDance - Ester dělá reklamu, že dnes začíná a rovnou si říká o výzvu do další série," napsala jedna ze sledujících. „Ester, vy jste skvělá, mohla byste ukázat tyhle kousky i na kopci. Zase byste všem vypálila rybník," přidala se další. 

Nejnovější zprávy