Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. května 2024

Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

Eva Puskarčíková je maminkou! Syn s italským jménem si na svět pospíšil

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Eva Puskarčíková je maminkou! Syn s italským jménem si na svět pospíšil

Andrea Malá

21. dubna 2024 16:15

Eva Puskarčíková bude mít miminko.

Baby boom se netýká jen šoubyznysu, děti se rodí i známým sportovcům. Radostnou novinkou se během předposlední dubnové neděle pochlubila bývalá česká biatlonistka Eva Puskarčíková. Stala se maminkou. 

Puskarčíková o svém těhotenství informovala v úvodu letošního roku. "Přišla k nám do života nová láska. Jsme ready a čekáme na Tebe," napsala tehdy na instagramovém profilu. Tam také dnes prozradila, že přírůstek do rodiny už je na světě.

"Tak jsem tady! O dva týdny dříve, 16.4. Ať si pomalu zvykají na překvápka a že odteď je vše podle mě," oznámila někdejší reprezentantka, že s otcem dítěte, bývalým italským biatlonistou Thomasem Bormolinim, přivítali na světě chlapečka. "Jmenuji se Paride Bormolini, je mi sice necelý týden, ale už teď mohu říci, že mě to tu celkem ba," dodala novopečená maminka.

Puskarčíková a Bormolini ukončili kariéru v rozmezí několika měsíců před necelými dvěma lety. Ona během úspěšné kariéry získala dvě bronzové medaile, jednu v ženské štafetě na olympiádě v Soči a druhou ve smíšené štafetě na MS v Anterselvě. 

Nejnovější zprávy