Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 12. prosince 2023

Svátek slaví Simona, zítra Lucie

Ewa Farna se probudila do pátku plného nervozity: Jsem šťastná a dojatá!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Ewa Farna se probudila do pátku plného nervozity: Jsem šťastná a dojatá!

Andrea Malá

27. října 2023 9:52

Ewa Farna Video

Fanouškovská obec Ewy Farne dnes prochází velkou zkouškou, zpěvačka totiž spustila předprodej na druhou O2 arenu. Poprvé proběhla v říjnu, přičemž se jí podařilo vyprodat. Povede se to i podruhé? 

"Jsem nervózní, šťastná a dojatá," napsala dnes Farna na sociální síti. "22. března 2024 to rozbijeme v 'repríze' v O2. Těším se na vás," vzkázala popová hvězda.

"Tak s tímhle jsem fakt nepočítala… a snad se nepřepočítám," uvedla již v úterý na sociální síti, kde oznámila, že show v největší tuzemské hale si ještě zopakuje. Farnou podle jejích slov přesvědčily zprávy od fanoušků, kteří na říjnové oslavě třicátých narozenin nemohli být, ať už byly důvody jakékoliv. 

"Navíc si tak nějak skoro nic nepamatuju a ráda si to dám ještě jednou. Přistupuju k tomu však s pokorou a taky rovnou dodávám, že tento přidaný koncert bude poslední šanci zhlédnout toto představení," uvedla na facebooku.

Předprodej vstupenek se spustí už tento pátek v osm hodin ráno. "Ačkoliv zůstane forma přidaného koncertu stejná jako u prvního koncertu, některé maličkosti se možná lehce pozmění. Jestli půjde o některého z hostů nebo písní, to zůstane tajemstvím až do začátku březnového vystoupení," dodala Farna. 

Nejnovější zprávy