Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 23. července 2024

Svátek slaví Libor, zítra Kristýna

Ewa Farna spolupracuje s Jirkou Mádlem na novém filmu

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Ewa Farna spolupracuje s Jirkou Mádlem na novém filmu

Nikola Horáková

15. června 2024 20:02

Ewa Farna Video

Zpěvačka Ewa Farna (30) před pár dny zveřejnila nový videoklip pod názvem Vlny ke stejnojmennému filmu od režiséra Jiřího Mádla (37). 

„Oslovení od Jirky mě moc potěšilo, věřím v jeho poctivost a profesionalitu v tom, co dělá. S Lukášem Chromkem, Janem Vávrou a Matějem Turcerem jsme tedy pod vlivem toho krásného filmu sedli a skládali písničku inspirovanou odvahou a hodnotami redakce, která neuhnula před hrozbami a strachem a postavila se za to, v co věřila,“ sdělila zpěvačka na svém Instagramu. 

„Jistou nekonvenčnost a rebelii jsme chtěli zachytit i v písni. Chtěla jsem, ať písnička dokáže fungovat samostatně v mém repertoáru, zároveň ať je tam patrná inspirace tou dobou a ať je v ní cítit vzdor i naděje,“ doplnila Ewa Farna. 

Video: Ewa Farna - Vlny (Official Music Video) | Ewa Farna

Od fanoušků si vysloužila mnoho pěkných zpráv a komplimentů. „Tak tady stylisti věděli co dělají. Krása, moc Vám to sluší," napsala jedna ze sledujících. „Jsi nádherná. Moc ti to sluší," přidala se další fanynka.

Napínavý film Jiřího Mádla, který zvýrazňuje důležitost rodiny, boj za svobodu a sílu jedné nahrávky, bude poprvé promítán na Mezinárodním filmovém festivalu Karlovy Vary. Premiéra Vln se koná 15. srpna, a následně film přijde i do kin.

Nejnovější zprávy