Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Exmilenka Vémoly Rika Fane verbuje nové dívky do branže: Použila k tomu provokativní kostým

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Exmilenka Vémoly Rika Fane verbuje nové dívky do branže: Použila k tomu provokativní kostým

Nikola Horáková

18. října 2023 16:14

Rika Fane Video

Hana Džurbanová (19) alias Rika Fane, která měla v minulosti poměr s MMA zápasníkem Karlosem Vémolou, verbuje nové dívky do filmů pro dospělé. Ona sama je teď momentálně v očekávání a nemůže tak natáčet. Nové dívky láká v provokativním kostýmu učitelky. 

Hana Džurbanová, známá pod pseudonymem Rika Fane, získala slávu jako herečka ve filmech pro dospělé. Nejprve se pokusila prosadit v pěvecké soutěži SuperStar, avšak neuspěla. Nakonec našla své místo před filmovou kamerou v odvětví pro dospělé publikum.

Nejvíce se o ní ale na veřejnosti mluvilo, kvůli skandálu ohledně nevěry českého MMA zápasníka Karlose Vémoly, s nímž měla nějaký čas poměr. Ale to je již minulostí, Hana je momentálně šťastně zasnoubená s partnerem Stanislavem, který pracuje ve stejné branži, a dokonce spolu čekají miminko.

I tak má ale ke své práci vybudovaný již nějaký vztah, a tak zkouší najít aspoň nové slečny, které by o tuto branži měli zájem, skrze video ve svůdném kostýmu učitelky. "Holčičky, pokud byste chtěla některá z vás do branže a začít natáčet, tak mi napište," napsala Hana do videa na Instagramu. 

Džurbanová teď již samozřejmě nenatáčí a později se vrátit údajně nechce.  "Já jsem s tím už sekla a Standa s tím také určitě sekne. Všechno chce čas, nejde se vším skončit hned, ale uvidíme, určitě v tom nebudeme dlouho," prozradila v rozhovoru pro Extra.cz

Nejnovější zprávy