Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Filip Blažek: PRVNÍ SLOVA o sporu mezi manželkou a Arichtevou!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Filip Blažek: PRVNÍ SLOVA o sporu mezi manželkou a Arichtevou!

Andrea Malá

7. června 2024 12:12

Filip Blažek Video

Jednou z velkých kauz v českém šoubyznyse byl v posledních dnech slovní útok manželky Filipa Blažka na jeho kolegyni Veroniku Arichtevu kvůli poprsí. V médiích se pak psalo, že Jolana Blažková manželovi pořádně zavařila před blížící se řadou StarDance. Jak celou věc vnímá sám herec? 

Arichteva si slovní útok nenechala líbit a ozvala se. Zdůraznila, že tzv. bodyshaming není v pořádku. "V pořádku je, chovat se k druhejm tak, jak chceme, aby se oni chovali k nám. A případně si pod tyhle naše nový peckový šaty vzít horní díl plavek," dodala. Vyšlo přitom najevo, že jí napsala právě Blažková.

Zlost mnoha lidí se pak pochopitelně obrátila právě proti ní, s čímž ale známá herečka tak úplně nesouhlasila. "Prosím, jestli pro vás je hejtování druhé osoby nepřípustný, tak s tím přestaňte. Jinak v tý p**eli budeme furt," vyzvala své fanoušky.

Dokonce prozradila, že bude podporovat Blažka v letošní řadě populární televizní taneční show. "Poslední, co k tomu chci ještě sdílet, je, že já Filipovi ve StarDance fandit budu! A držím mu palce," dodala. 

Jak reagoval sám účastník letošní řady taneční soutěže? "Já to nečtu a jde to úplně mimo mě," vyjádřil se pro super.cz. "Až to začne, tak doufám, že bude plno pozitivního, a za to, že budu třeba nemehlo, mě snad nikdo neodsoudí," nechal se slyšet. 

Nejnovější zprávy